Synergia, czyli dlaczego razem?

Czym jest synergia?

Synergia to kooperacja dwóch produktów skuteczniejsza niż suma czynników każdego z nich z osobna. Kiedy występuje synergia, to pojedyncze elementy działają w inny sposób. Każde z osobna działają częściowo. Na przykład witamina C: sztuczna, wyizolowana witamina C pomaga na krótko i czasami więcej szkodzi niż pomaga. Naturalna witamina C jest usuwana z organizmu wraz z moczem, natomiast ta syntetyczna, zostaje w naszych nerkach tworząc niezdrowe dla nas szczawiany.
Synergia to współdziałanie. Nie przegapmy momentu, kiedy możemy uzupełnić brakujące witaminy, mikroelementy i enzymy. Ma je w synergii zielone żywność.

Obydwa zielone produkty: Chlorella i Sok z młodego jęczmienia są najlepszym, zrównoważonym posiłkiem dla naszego organizmu. Chlorella sprząta pełen toksyn i metali ciężkich pokój, do którego następnie możemy zaprosić odżywiający Sok z jęczmienia. Kiedy nasz organizm oczyszczony jest ze złogów, robi miejsce na zdrową, żywą żywność. Zielone pokarmy, takie jak sok z jęczmienia, muszą znaleźć przestrzeń, w którą mogą wnikać witaminy, mikroelementy i enzymy, które ze sobą niesie. Inaczej duża część z nich zostanie niewykorzystana i zginie.
Zarówno Chlorella jak i Sok  Młodego Jęczmienia odżywiają i oczyszczają. Z tym, że chlorella w 70% oczyszcza, a w 30 % odżywia, a jęczmień na odwrót. Dlatego tak ważne jest spożywanie tych obydwu produktów na raz.

Synergia

Powrót na stronę główną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.