Badania


CHLORELLA GW LECZY RAKA! NAJNOWSZE BADANIA!!!

Pod koniec 2020 roku w naukowym czasopiśmie The Annals of Agricultural and Environmental Medicine (AAEM) został opublikowany artykuł naukowy, podsumowujący wspólne oddziaływanie Jęczmienia i Chlorelli Green Ways na komórki nowotworowe raka jelita grubego.
????Artykuł przedstawia badania, które prowadzą polscy naukowcy (!) profesor Wojciech Rzeski i doktor Marta Lemieszek w Zakładzie Biologii Medycznej przy Instytucie Medycyny Wsi w Lublinie .
Badania te są zatytułowane: „Poprawa właściwości chemoprewencyjnych ekstraktów z Jęczmienia GW i Chlorelli GW przeciwko komórkom raka jelita grubego przy jednoczesnym stosowaniu”.
 WNIOSKI BADANIA:
Badanie wykazuje wspaniałe właściwości chemoprewencyjne ekstraktów Młodego Jęczmienia i Chlorelli oraz ich połączenia w modelu in vitro raka jelita grubego. Przeciwnowotworowe właściwości badanych ekstraktów po połączeniu znacząco wzrosły, co jednocześnie nie spowodowało zwiększenia ich toksyczności w stosunku do zdrowych komórek.

????✨ JAK MOGLIBYŚMY TO PODSUMOWAĆ „SWOIMI SŁOWAMI”?
Że Jęczmień i Chlorella niszczą komórki nowotworowe i lepiej działają razem niż osobno! 


Badania na Jęczmieniu: Styczeń 2017
1/2017

Właściwości zdrowotne młodego jęczmienia
Katarzyna Kawka, Marta Kinga Lemieszek
Zakład Biologii Medycznej Instytutu Medycyny Wsi im. W. Chodźki w Lublinie

Badanie to podsumowuje obecny stan wiedzy na temat korzystnych dla zdrowia właściwości młodego jęczmienia. Młodość jęczmienia jest doskonałym źródłem antyoksydantów, a w konsekwencji może zapobiec chorobom związanym ze stresem oksydacyjnym, w tym chorobom nowotworowym lub neurodegeneracyjnym. Działanie przeciwnowotworowe młodych jęczmienia jest również związane z jego zdolnością do indukowania apoptozy w komórkach nowotworowych, poprawy mechanizmów naprawy DNA oraz zapobiegania aktywacji szlaków sygnałowych odpowiedzialnych za rakotwórczość. Preparaty otrzymane z młodych jęczmienia są również wskazane jako panaceum na nadciśnienie tętnicze, miażdżycę tętnic, cukrzycę, reumatoidalne zapalenie stawów, wrzody żołądka lub hipercholesterolemię. Zalety młodego jęczmienia to również: działanie przeciwdepresyjne i poprawa zdolności organizmu do radzenia sobie ze stresem. Zalecane jest również spożycie soku z młodego jęczmienia w leczeniu mniej poważnych schorzeń, takich jak problemy ze skórą, oparzenia lub nieświeży oddech. Przedstawiony przegląd danych naukowych ujawnił szerokie spektrum korzystnych dla zdrowia właściwości młodych jęczmienia. Niemniej jednak, Molekularne mechanizmy jego działania wciąż pozostają tajemnicą. Dlatego wskazane jest przeprowadzenie dodatkowych badań w celu zbadania tej kwestii.

Kilka rozdziałów z badania:
WŁAŚCIWOŚCI ANTYOKSYDACYJNE
DZIAŁANIE PRZECIWDEPRESYJNE
WŁASCIWOŚCI PRZECIWNOWOTWOROWE
WŁAŚCIWOŚCI HIPOGLIKEMICZNE
WŁAŚCIWOŚCI HIPOLIPIDEMICZNE
INNE PROZDROWOTNE WŁAŚCIWOŚCI MŁODEGO
JĘCZMIENIA

Całe badanie

Źródło

BADANIA
–  ekstrakt z Młodego Jęczmienia
  Chlorella Pyrenoidosa

………………………………………………………………………………………………………………………
Strona którą przeglądasz nie jest sklepem internetowym 🙂
W celu uzyskania wszelkich informacji o czystych produktach proszę o kontakt: +48 501 160 910  lub na mail:   czystejedzenie@gmail.com
Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie i dajemy możliwość bezpłatnej konsultacji, która konieczna jest przy diecie chlorellowo-jęczmiennej.

BADANIA

ZIELONE TRENDY – najwięcej informacji o prawdziwym soku z trawy jęczmiennej i o algach chlorella pyrenoidosa.

Powrót na stronę główną