Synergia, czyli dlaczego razem?

Czym jest synergia?

Synergia to kooperacja dwóch produktów skuteczniejsza niż suma czynników każdego z nich z osobna. Kiedy występuje synergia, to pojedyncze elementy działają w inny sposób. Każde z osobna działają częściowo. Na przykład witamina C: sztuczna, wyizolowana witamina C pomaga na krótko i czasami więcej szkodzi niż pomaga. Naturalna witamina C jest usuwana z organizmu wraz z moczem, natomiast ta syntetyczna, zostaje w naszych nerkach tworząc niezdrowe dla nas szczawiany.
Synergia to współdziałanie. Nie przegapmy momentu, kiedy możemy uzupełnić brakujące witaminy, mikroelementy i enzymy. Ma je w synergii zielone żywność.

Obydwa zielone produkty: Chlorella i Sok z młodego jęczmienia są najlepszym, zrównoważonym posiłkiem dla naszego organizmu. Chlorella sprząta pełen toksyn i metali ciężkich pokój, do którego następnie możemy zaprosić odżywiający Sok z jęczmienia. Kiedy nasz organizm oczyszczony jest ze złogów, robi miejsce na zdrową, żywą żywność. Zielone pokarmy, takie jak sok z jęczmienia, muszą znaleźć przestrzeń, w którą mogą wnikać witaminy, mikroelementy i enzymy, które ze sobą niesie. Inaczej duża część z nich zostanie niewykorzystana i zginie.
Zarówno Chlorella jak i Sok  Młodego Jęczmienia odżywiają i oczyszczają. Z tym, że chlorella w 70% oczyszcza, a w 30 % odżywia, a jęczmień na odwrót. Dlatego tak ważne jest spożywanie tych obydwu produktów na raz.

Synergia

Powrót na stronę główną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.