OBCY WEWNĄTRZ NAS


Niedawno byliśmy na wykładzie lekarskim o wpływie pasożytów na nasze życie. Najbardziej uderzyły nas statystyki: podczas kiedy na raka umiera na świecie rocznie 500 tys. osób, to „dzięki” pasożytom aż 10 milionów!!!

Prawie 95 % populacji ludzkiej posiada w sobie chociażby jednego nieproszonego gościa.

To oznacza, że bardzo prawdopodobne, że znajdujemy się w grupie zarażonych. Dlaczego nikt nie zwróci uwagi, że bóle głowy, alergie, problemy z jelitami mogą być przyczyną buszujących w naszym organizmie pasożytów?
Nie dziwi Was fakt, że popularne jest odrobaczanie naszych zwierząt, ale ludzi już się nie odrobacza?
Czyżby dlatego, że pasożyty wywołują popularne choroby, na które istnieją przeróżne, a czasami bardzo drogie farmaceutyki…

Najbardziej popularnymi metodami medycyny konwencjonalnej możemy wykryć zaledwie część z wielu różnych rodzajów pasożytów. Pozostała część spokojnie zamieszkuje zakamarki naszego ciała. Najbardziej narażona jest krew, dwunastnica, trzustka, jelita. Pasożyty docierają nawet do mózgu, oczu i innych narządów.pasozyty pies

Aby uniknąć zarażenia pasożytami, trzeba między innymi powstrzymać się od jedzenia surowego mięsa, myć owoce i warzywa przed jedzeniem i przestrzegać podstawowych zasad higieny osobistej, ale też nie całować zwierzaków, z którymi mieszkamy na co dzień. Prawdę mówiąc możemy zarazić się przynosząc jaja lub larwy pasożytów nawet na butach.

 

Jakie są najbardziej popularne pasożyty zamieszkujące nasze organizmy?

Glista ludzka, Tęgoryjec, Toksokaroza (glista psia) – miłośnicy zwierząt są najbardziej narażeni na obecność obcych stworzeń w organizmie. Toksokaroza przenoszona jest z odbytu do pyska zwierzęcia. Łatwo wyobrazić sobie, co dzieje się, gdy całujemy w pyszczek swojego pupila…
ale to nie wszystkie rodzaje niechcianych gości…poznajcie jeszcze kilku z nich:

pasozyty glista
Ameba – Pełzak
Ankylostoma– rodzaj nicieni
Ankylostoma caninum – tęgoryjec psi
Cryptosporidium – pierwotniak
Echinococcinum – echinococcus granulosis – bąblowiec (rodzaj tasiemca)
Eurytrema pancreaticum – przywra trzustki
Fascilopsis buski – przywra jelitowa
Fasciola hepatica – motylica wątrobowa
Filariose – nicienie
Lamblia intestinales – lamblia jelitowa
Leishmania donovani – pierwotniak
Leishmania tropica – pierwotniak
Ornithose – chlamydia psittaci (drobnoustrój u ptactwa)
Oxyuren – owsik ludzki
Psorinum – sarcoptes scablei – świerzbowiec ludzki
Schistosoma haemotobium – przywra krwi
Schistosoma mansoni – przywra
Taenia – tasiemiec
Toxoplasmose – toksoplazmoza
Trichinose – włosień kręty
Trichuris trichiura – włosogłówka (nicień)
Trichomonas vaginalis – rzęsistek pochwy
Trypanosoma – świdrowiec (pierwotniak)

pasozyty przywra

Kiedy zaczynamy się źle czuć, jesteśmy osłabieni, mamy częste bóle głowy, matowieją nam włosy, a skóra często swędzi, zastanówmy się nad przebadaniem w kierunku wykrycia pasożytów.
Większość dostępnych nam badań wykrywających niechcianych gości, pokazuje niewielką ich część zamieszkującą nasz organizm. Żeby skutecznie zbadać, czy mamy pasożyty, w jakim są one stadium i jak je usunąć potrzebujemy badań kału pobieranego przez kolejnych 6 tygodni. Taki jest cykl życia większości z nich. Ale są szybsze sposoby: Jednym ze skuteczniejszych sposobów na wykrycie większości z rodzajów pasożytów jest BIOREZONANS.
Jeżeli będziemy zwlekać z postawieniem diagnozy, może się okazać, że będziemy musieli zacząć walczyć z poważnymi chorobami, jakie zaserwują nam toksyny wydzielane przez pasożyty, pierwotniaki i grzyby.

pasozyty tegoryjec

OBJAWY ZAKAŻENIA PASOŻYTAMI

Astma, anemia, alergia, reumatoloidalne zapalenie stawów, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, bezpłodność, bezsenność, bóle mięśniowo-stawowe, bielactwo, zapalenie wątroby, hemoroidy, cukrzyca, kolki jelitowe, wrażliwe jelito, pokrzywka, nerwowość, rozdrażnienie.

skaza białkowa, impotencja, zaburzenie układu odpornościowego, wylew, zawał, arytmia serca, nadwaga, otyłość

nowotwory, guzy, polipy, mięśniaki, osteoporoza, problemy ginekologiczne, zapalenie trzustki, problemy ze skórą, problemy z prostatą a także stwardnienie rozsiane, AIDS , marskość wątroby, choroby naczyniowo-sercowe i wiele innych.

SZCZEPIONKI – „NIE” PRZY ZAKAŻENIU PASOŻYTAMI

Ostatnio trwa walka między zwolennikami i przeciwnikami szczepienia dzieci przeciw różnym chorobom zakaźnym. Otóż, jeżeli dziecko, przed szczepieniem zostałoby odrobaczone, szczepionki nie miałyby działania odwrotnego do zamierzonego.  Negatywne działanie szczepionek występuje wtedy, kiedy dziecko zakażone jest pasożytami i toksynami, które wytwarzają pasożyty w procesie wydalania. Czysty organizm z łatwością poradzi sobie z przyjęciem dawki szczepiennej i uodporni się na chorobę.
zielonetrendy107

Czym wypędzić pasożyty z naszego organizmu?

Jest na rynku mnóstwo ziół pozwalających uśpić dorosłe pasożyty. Najbardziej skuteczne z nich to jaskółcze ziele, wrotycz, piołun, glistnik, czosnek, cynamon, goździki i wiele innych, dostępnych w sklepach zielarskich. Czasami trafiają się gotowe mieszanki ziół w postaci tabletek lub syropu.

Niestety ziołami, jak i innymi sposobami (nawet chemicznymi) tylko zniszczymy dorosłe osobniki pasożytów, natomiast larwy i jajeczka będą rozwijały się dalej. Co zrobić, żeby pozbyć się całej rodziny żyjątek?
Należy przyjmować zioła co najmniej przez 6 tygodni, lub zgodnie ze wskazaniami na opisie mieszanek ziołowych.

zielonetrendy5

Jak usunąć martwe pasożyty i zapobiegać ich zagnieżdżaniu się?

Jednak nie wystarczy jedynie uśpić dorosłe osobniki. Należy je też usunąć z organizmu, a także usunąć pozostałe po nich toksyny, które wydzielają wewnątrz nas.
Do tego potrzebny nam będzie bardzo mocna roślina – alga chlorella pyrenoidosa. Ta mała roślina ma ogromną moc oczyszczania środowisk wodnych – jakim my też dla niej jesteśmy. Usuwa z nas toksyny, złogi, metale ciężkie i pozostałości po „obcych”, których jak najszybciej chcemy się pozbyć.

Ponieważ Chlorella nie tylko usuwa resztki martwych czy uśpionych „gości”, ale też odkwasza organizm, powoduje, że znika możliwość wynajmowania „ciepłego mieszkanka” jakim stał się nasz organizm. Tylko w zakwaszonym środowisku mogą rozwijać się choroby i dobrze mają się robaki, pierwotniaki, grzyby i inne żyjątka.
Dzięki chlorelli wypędzimy niechcianych gości i zamkniemy im drzwi do naszych organizmów raz na zawsze. Tym samym zaczniemy normalnie żyć. Pełni energii, dobrego humoru, bez uporczywych bólów głowy, brzucha czy innych dolegliwości. Zaczniemy odzyskiwać zdrowy wygląd, skóra przestanie swędzieć, toksyny które pasożyty wpuszczały w nas przez cały ten czas, zostają na zawsze usunięte.

Zaczynamy cieszyć się prawdziwym życiem!!!

ZIELONE TRENDY – najwięcej informacji o prawdziwym soku z trawy jęczmiennej i o algach chlorella pyrenoidosa.

………………………………………………………………………………………………………………………
Strona którą przeglądasz nie jest sklepem internetowym 🙂
W celu uzyskania wszelkich informacji o czystych produktach proszę o kontakt: +48 501 160 910  lub na mail:   czystejedzenie@gmail.com
Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie i dajemy możliwość bezpłatnej konsultacji, która konieczna jest przy diecie chlorellowo-jęczmiennej.

Powrót na stronę główną

Jedna myśl nt. „OBCY WEWNĄTRZ NAS

  1. Marcin

    Jest tak jak piszecie. Większość z nas ma w sobie jakiegoś pasożyta. Pasożyty były, są i będą częścią naszego życia. Warto jednak starać się utrzymać swój organizm z dobrej formie, aby zarobaczenie naszego wnętrza było małe i nieodczuwalne. Możemy raz na jakiś czas przejśc także jedną z kliku opisanych na stronie http://www.pasozytyludzkie.com.pl kuracji odrobaczających. Na pewno nie zaszkodzi.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.